Mateusz Gradecki stale na prowadzeniu w turnieju Red Sea Ain Sokhna Classic 2018!

Mateusz Gradecki stale na prowadzeniu w turnieju Red Sea Ain Sokhna Classic 2018!

Po dwóch rundach turnieju rozgrywanego w ramach profesjonalnego cyklu Pro Golf Tour, Mateusz Gradecki utrzymuje się na prowadzeniu z wynikiem 135 uderzeń (-9). Gradecki fenomelnalnie rozpoczął turniej. Podczas pierwszego dnia zawodów, rozgrywanych w egipskim Ain Sokhna Mateusz zaliczył najniższy wynik rundy w całej karierze swoich zagranicznych występów: 65 uderzeń (-8).

„Wczoraj rozegrałem bardzo dobrą pierwszą rundę i cieszę się, że dzisiaj utrzymałem pierwsze miejsce w tabeli. Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą rundę finałową, to kolejny raz, gdy gram w finałowej grupie ostatniego dnia turnieju” powiedział Mateusz Gradecki.

Dobry wynik Mateusza to także efekt bardzo skutecznego puttowania – czyli skutecznych uderzeń, gdy piłka znajduje się już blisko dołka. „Cieszę się, że ten element gry pomaga mi w osiągnięciu dobrego wyniku” podkreślił Mateusz Gradecki.

Teraz przed Mateuszem jutrzejsza runda finałowa, w której będzie walczył o swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju cyklu Pro Golf Tour i jednocześnie pierwszy triumf w karierze zawodowego golfisty.

Podziel się

Zobacz również

©Mateusz Gradecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.